Корзина
278 отзывов
Надежный продавец Prom.ua

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
ТВОРЧЕСТВО.КИЕВ Творите ремонт с НАМИ

Гидроїзоляція фундамента

Гидроїзоляція фундамента

Гідроізоляція фундаменту своїми руками, дуже важливий і трудомісткий процес, без гідроізоляції фундаменту, не повинно бути побудовано, жодного будинку.  Гідроізоляція захистить ваш будинок, від усіх природних стихій.

Для початку давайте розберемося, що таке гідроізоляція фундаменту, які види ізоляції існують, і для чого вона взагалі потрібна.

 Гідроізоляція фундаменту, це захист основи вашого будинку.  За допомогою даної технології, ми запобігаємо, пряме впливу природних сил на основу вашого будинку.

 Ось деякі сили впливають на фундамент
 а) Залягання грунтових вод;
 б) Ступінь промерзання грунту;
 в) Рухливість грунтових мас;
 Всі ці сили, впливають на руйнування фундаменту, ну в даній статті, найбільше нас хвилює, залягання грунтових вод, саме від їх впливу, ми будемо рятуватися за допомогою гідроізоляції.

 Переходимо до другого пункту, які види гідроізоляції бувають.

 види гідроізоляції
 а) Анти фільтраційна
 б) Антикорозійний
 Анти фільтраційна гідроізоляція, застосовується в разі, якщо існує висока опорна навантаження і високий показник вологості грунту.  Взагалі даний тип ізоляції, використовують на великих об'єктах і для простого будинку або невеликого будинку в ньому немає потреби.  Цей вид гідроізоляції, здійснюють тільки кваліфіковані фахівці з великим досвідом, т.к в цьому випадку потрібно, провести роботи по формуванню рельєфу і дренування грунту.

 Антикорозійна гідроізоляція, цей вид зараз використовують найчастіше, і я майже впевнений що вам потрібен саме він, також до нього можливі застосування різних модифікацій.

 Є кілька видів влаштування такої гідроізоляції:

 а) Вертикальна
 б) Горизонтальна
 Вертикальна гідроізоляція, пристрої такого виду, проводиться від від початку самого фундаменту (підошви), закінчуючи верхньою точкою цоколя.  На вертикальну гідроізоляцію, потрібна більша кількість часу і сил.  Також дуже важливо, правильно вибрати гідроізоляційний матеріал, з потрібною для вас ступенем вологостійкості.  Не забудьте, про дренажну систему, для її пристрою я раджу вам використовувати бітумну мастику, цей матеріал має найвищий відсоток ізоляції, т.к використовується в рідкому стані.  Єдине зауваження з цього матеріалу, при його плавленні виділяються отруйні пари, так що користуйтеся спеціальними засобами захисту (респіраторами).Горизонтальна гідроізоляція - це ізоляція, між грунтом і фундаментом, і стіною і фундаментом.  В цьому випадку, найчастіше використовують кілька шарів руберойду укладених по горизонталі.

 Для того щоб вам було зрозуміліше, ось ілюстрація, на якій показано де вертикальна, а де горизонтальна гідроізоляція.

 Технологія пристрою вертикальної гідроізоляції
 Перед тим, як почати пристрій, гідроізоляція фундаменту своїми руками, ви повинні визначитися який спосіб нанесення ви виберете:

 а) Комбінований
 б) Обклеєний
 в) Фарбувальний
 Вибір даного виду часто залежить, від% вологості грунту, так що будьте дуже уважні.

 Після того як ви визначилися з типом нанесення переходимо до справи.  На фундаменті з усіх боків, необхідно видалити всі нерівності і шорсткості.  Місця, де є заглибленості, потрібно добре заштукатурити, а шорсткості можна зняти за допомогою спеціального скребка.  Якщо у вашому випадку фундамент зроблений з бетонних блоків, шви між блоками, потрібно замазати, штукатурної гідроізоляцією.

 Фарбувальний метод нанесення гідроізоляції
 Саме цей метод використовують найчастіше, для цього беруть бітумну мастику і ретельно в 2 шари наносять гідроізоляцію, після поверх шару гідроізоляції, необхідно нанести водовідштовхувальним просоченням.  За міма бітуму, є велика кількість, різних видів мастик, про них можна дізнатися в будь-якому будівельному магазині з цього я їх описувати не стану, так як вони виконують одну й ту ж роль.

 Обклеєний метод нанесення гідроізоляції
 В цьому випадку, використовуються матеріали такі як руберойд або ізоепласт, все описувати не стану як говорив уже вище, в магазинах їх безліч.  Щоб закріпити такий матеріал, використовують спеціальні пальники, за допомогою їх розігрівають листи руберойду і закріплюють на потрібну нам площа.

 Що таке вертикальна гідроізоляція, я думаю ви зрозуміли, давайте переходити до горизонтальної.

 Технологія пристрою горизонтальної гідроізоляції.
 Горизонтальна гідроізоляція фундаменту своїми руками, відтворюється на багато легше, т.к площа обсягу менше, і сам хід робіт простіше.

 Щоб здійснити гідроізоляцію даного типу, досить перед закладкою фундаменту, у виритому котловані, по всьому периметру, викласти пару шарів руберойду, після залити сам фундамент, але це ще не все.  Також подвійний шар гідроізоляції, необхідно викласти на стику, між цоколем і несучою стіною.  Так само не забудьте про дренажну систему, її я опишу в наступній статті.

 Таким чином здійснюється гідроізоляція фундаменту, будьте уважні і у вас не виникне непередбачених проблем.

Другие статьи
Контакты
+380689364074
+380689364074
УкраинаКиев
ТВОРЧЕСТВО.КИЕВ
Александра
График работы
 • Понедельник
  08:3017:00
 • Вторник
  08:3017:00
 • Среда
  08:3017:00
 • Четверг
  08:3017:00
 • Пятница
  08:3015:00
 • Суббота
  Выходной
 • Воскресенье
  Выходной