Кошик
357 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

ТВОРЧІСТЬ.КИЇВ Творіть ремонт з НАМИ

Ремонт у ванній кімнаті

Ремонт у ванній кімнаті

Ремонт ванної кімнати. Технічна частина

Сьогодні ми обговоримо технічну частину ремонту ванної кімнати саме з точки зору особливостей цього приміщення. До ремонту ванної потрібно підходити з особливою ретельністю і скрупульозністю, інакше подальша експлуатація її буде небезпечним для вашого здоров'я або, як мінімум, гаманця - у разі якщо ви заллєте себе і сусідів. Тому ми залишимо дизайнерські вишукування на потім, а в першу чергу розглянемо, як зробити ванну кімнату безпечною, комфортною і зручною в експлуатації і догляді.

Розділимо ремонт ванної на етапи
Перший етап - демонтаж. При капітальному ремонті демонтується все до голого бетону, в тому числі старі труби (не забудьте попередньо відключити воду!), При косметиці - це ви самі вирішите. Меблі і сантехніку доведеться витягнути в будь-якому випадку.

Другий етап - вирівнювання і підготовка стелі, стін і підлоги до чистової обробки. Для цього потрібно використовувати тільки ті суміші та матеріали, які не змінюють своїх властивостей від постійної вологості (інструкції читати обов'язково ще в магазині! Трохи що не так - не використовуємо!), Наприклад, для стін - спеціальні вологостійкі гіпсокартонні листи.

Однак для стелі ті ж листи все ж краще не застосовувати. При підготовці підлоги потрібно дуже ретельно забезпечити гідроізоляцію. Для цього є безліч спеціальних засобів, наприклад, просочення для бетону. Рівень підлоги в ванній краще зробити трохи нижче, ніж в інших приміщеннях - тоді вода не одразу потече на паркет в коридор, встигнете її перекрити.

Третій етап - електропроводка, прокладка труб води і каналізації. Це, мабуть, найголовніша стадія ремонту. Проводку слід робити тільки цілими шматками проводів - ніяких скруток, не варто ризикувати життям. Краще використовувати дроти з подвійною ізоляцією, і їх все одно потрібно сховати в штроби або під гіпсокартон, дивлячись, що ви використовуєте. По потужності теж слід взяти дроти з хорошим запасом. Розподільну коробку слід залишити зовні ванної кімнати. Вимикачі, розетки і тому подібні аксесуари краще брати спеціальні для вологих приміщень.

Тепер труби. Беріть поліпропіленові з паяними стиками. Так як труби теж доведеться ховати в штроби або під ГКЛ (якщо, звичайно, хочете отримати прийнятний зовнішній вигляд ванної кімнати, а не совок), необхідно виключити можливість протікання, а затискні з'єднання все ж не так надійні, як пайка. Ні в якому разі не закладайте намертво простір під ванною та інші місця стикування труб і сантехніки, наприклад, плиткою. Воно, звичайно, красиво, але якщо раптом щось десь потече - все, повний демонтаж і новий ремонт. Не варто, краще купити готовий екран (або рольставні, або ще щось придумати на свій смак - зараз подібних пропозицій повним-повнісінько), але доступ вільний залишити.

Сифони і раковини у ванній кімнаті
Сифони ванни і раковини (пристрій для зливу-переливу води) слід купувати з системою гідрозамка (бувають ще з зворотними клапанами, але водяних замків для часто використовуваної сантехніки повинно бути достатньо, щоб з каналізації назад у ванну не піднімалися неприємні запахи. Також зверніть увагу - сучасні сифони робляться не гофрованими, а гладкими. Якщо ви хочете повністю убезпечити себе та сусідів від аварії, варто задуматися над пристроєм аварійного зливу в каналізацію. Ось для нього беріть зливний обладнання із зворотними клапанами - водяний замок буде пересихати, так як це пристрій так часто використовується, і у ванній може неприємно пахнути. Ну або можна його проливати періодично, теж вихід. Навіть якщо ви не влаштовуєте аварійний злив, все одно непогано б зробити у ванній кімнаті разуклонку підлоги до центру (тобто підлога повинна прийняти форму переверненої піраміди). це потрібно для того, щоб подтекающая десь навіть по краплі вода збиралася в центрі кімнати - там ви відра азу зверніть на неї увагу і приймете заходи.

Вентиляція у ванній кімнаті
Обов'язково зробіть у ванній кімнаті хорошу вентиляцію! Краще навіть і примусову передбачити.Тепер розглянемо етап чистової обробки. При укладанні плитки у ванній важливо не залишати під плиткою порожнин (в інших приміщеннях це допустимо, хоча я вважаю таке халтурою), і затирка заповнювати всі шви повністю. Плитку спочатку кладемо на стіни, потім тільки на пів - інакше можна пошкодити впала плиткою готову підлогу. На підлогу кладіть неслизьке плитку, краще навіть керамограніт - подорожче, але безпечно. Кахлі з рельєфними малюнками краще не використовувати - за нею важко доглядати.

Стеля можна зробити натяжну (це вас врятує від затоки зверху, неодноразово перевірялося), рейковий або пластикових панельок - в залежності від вашого смаку і бюджету. У плані висвітлення важливо знати - світильники краще брати спеціальні для вологих приміщень, особливої якщо ванна кімната невелика площі

(Від 8 метрів можете що хочете вішати, але такі ванні у нас рідко зустрічаються).

Ванну, душову кабіну і раковину вибирайте на свій смак - вони всі підходять для ванної кімнати (несподівано, так). Можна чашу ванни при установці трохи нахилити в бік зливу - вода буде йти швидше. Раджу зробити у ванній полотенцесушитель, навіть якщо ви зробили теплу підлогу. На змішувачах і тому подібної фурнітурі краще не економити. Вибирайте шанованих виробників. Зараз навіть бувають змішувачі з керамічними деталями - вони дуже надійні, зносостійкі, але і ціна, звичайно, кусається. Меблі теж вибирайте з вологостійких матеріалів, інші за смаком.



Інші статті
  • Гідроізоляція фундаменту
    Гідроізоляція фундаменту
    Гідроізоляція фундаменту своїми руками, дуже важливий і трудомісткий процес, без гідроізоляції фундаменту, не повинно бути побудовано, ні вдома. Гідроізоляція захистить ваш будинок від всіх природних стихій.
    Читати
  • Як вирівняти підлогу в квартирі
    Як вирівняти підлогу в квартирі
    Рівна підлога спрощує завдання по укладанню будь-якого декоративного покриття і забезпечує довгий термін його служби.
    Читати
Контакти
+380 (68) 936-40-74
Київ, Україна
ТВОРЧІСТЬ.КИЇВ
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0017:00
  • Вівторок
    09:0016:00
  • Середа
    09:0017:00
  • Четвер
    09:0017:00
  • Пʼятниця
    09:0017:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner