Кошик
348 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

ТВОРЧІСТЬ.КИЇВ Творіть ремонт з НАМИ

Види фасадних матеріалів. Чим обшити будинок.

Види фасадних матеріалів. Чим обшити будинок.

Зовнішня обробка, надає будинку естетичну привабливість, створює додатковий бар'єр від холоду, впливу агресивних погодних факторів і навіть від різних шкідників, хімікатів і пожежі.

Перш, ніж розглянути, які матеріали застосовуються для фасадних робіт, давайте з'ясуємо, які ж вимоги до них пред'являються?

Обшивальні матеріали, в першу чергу, повинні володіти наступними властивостями:
невисока гігроскопічність;
паропроникність, яка повинна бути більше, ніж у матеріалів стін і утеплювачів;
низьке вологопоглинання;
низька теплопровідність;
не надто висока повітропроникність, щоб будинок не остигав взимку;
висока вогнестійкість;
хороша звукоізоляція;
екологічність;
стійкість до бактерій, грибків, комах.
Матеріали для обшивки будинку
Якщо перед нами стоїть завдання саме обшити будинок, а не обкласти цеглою або плиткою, матеріали ми вибираємо відповідні. Обшити - значить закріпити фасадний матеріал з допомогою різних металовиробів - саморізів, шурупів, цвяхів без використання мокрих коштів - клею, розчинів. Це дозволяє проводити обробку будинку при будь-якій температурі повітря - в морози і в спеку. До таких матеріалів відносяться:
сайдинг;
дерев'яна обшивка;
фіброцементна плита;
керамограніт.
Сайдинг - практичний матеріал для оздоблення
На російському ринку одними з провідних виробників матеріалів для облицювання будівель є компанії BLOCKHOUSE, «Альта-Профіль». Їх продукція - це нові практичні матеріали з імітацією деревини, мають високі експлуатаційні характеристики.

Особливо у споживачів користується попитом такий матеріал, як сайдинг під колоду "- блок-хаус (block-haus). Унікальне тиснення таких оббивних панелей і оригінальна геометрія виділяють матеріал серед стандартних панелей з вінілу і акрилу.

Блок-хаус вініловий
стійкий до цвілевим грибкам;
слабо реагує на механічні впливи;
морозостійкий - зберігає міцність після впливу низьких температур;
має знижене димоутворення у разі займання.
Інноваційний акриловий блок-хаус включає в себе полімер нового покоління, а поверхневий шар - "Cool Colour» забезпечує ще більшу практичність і довговічність матеріалу. Його переваги:
теплостійкість - не деформується навіть при температурі 75-80оС;
більш стійкий до ультрафіолетового випромінювання (порівняно з вініловим сайдингом у 8-10 разів);
володіє протиударними властивостями;
стійкий до хімічних миючих засобів, кислот і лугів.
По своїй конфігурації обидва види сайдинга виготовляються, як «під колоду», так і «під брус», можуть бути однопереломний або двухпереломний.

Сайдинг монтується легко, оскільки забезпечений спеціальною системою кріплення: пластиковою латами, що повторює форму панелей блок-хауса. Завдяки цьому, монтаж відбувається якісно і швидко. Така система надає облицювальних панелей додаткову жорсткість, покращує вентиляцію, захищаючи стіни будинку від скупчення вологи.

Можливо, ви запитаєте, який же сайдинг краще - вініловий або акриловий? Раджу робити свій вибір в залежності від клімату, в якому знаходиться ваш будинок. У північних районах успішно використовується вініловий блок-хаус, у південних - більш стійким виявився акриловий.

Різновидом вінілового сайдинга є цокольний сайдинг. Його панелі виготовляють потовщеними і з іншою конфігурацією. Цей міцний матеріал з вдалою імітацією під дикий камінь і цегла сподобався забудовникам настільки, що його почали застосовувати і для повної обшивки будинку.

Я розповів вам про сучасний сайдингу, але можна скористатися і всім відомим металевим сайдингом з декоративним надійним полімерним покриттям. Ще один вид покриття - порошкове - теж досить міцне, колірна гамма його більш широка. Кріпиться металевий сайдинг також, як і вініловий.

дерев'яна обшивка
Завжди актуальна в будівництві і обробці - деревина. Вона красива і підтримує в приміщенні оптимальний рівень вологості. Незалежно від того, який матеріал ви використовуєте для побудови стін, деревина підійде до кожного по своїй паропроникності.

Дерев'яну обшивку найчастіше виготовляють у формі бруса, оциліндрованої колоди, у вигляді вагонки для зовнішньої обробки, яка товщі, ніж та, яка призначена для внутрішніх робіт.

Всі види дерев'яних фасадних матеріалів кріпляться на обрешітку. Подальші дії - це шліфування деревини, просочення антисептиком, фарбування або лакування. Дерев'яну обшивку можна використати для більшості матеріалів, з яких побудовано будівлю, в тому числі, для газоблоків.

Якщо вас цікавить найбільш дешевий варіант дерев'яної обшивки, то це може бути 40-міліметрова стругана дошка, кріпиться на обрешітку з заходом верхнього краю на 10-20 мм під нижній край розташованої зверху дошки. Щоб довше зберегти зовнішній вигляд будинку з дерев'яною обшивкою, вам доведеться щорічно доглядати за нею, берегти від шкідників і вологи.

фіброцементних плит
Ще одна відносно нова фасадна обробка - це фіброцементні плити, а також сайдингові панелі з цього матеріалу. Сировиною для нього служать деревна фібра, цемент, слюда, кварц, іноді з додаванням азбесту і хлору, які допустимі для зовнішніх робіт.

Сформовані листи обпалюються і покриваються декоративним шаром:

акриловим, стійким до вигорання на сонці;
фотокерамическим, не затримує на собі забруднення;
гидрофиль-керамічним - стійким до вицвітання й стирання.
Фіброцементні плити легко монтуються на каркас і застосовуються для облицювання цегляних, каркасних, брусових будинків. Фіброцементний сайдинг успішно використовуються для облицювання цоколів будівель. З'єднання панелей герметично, будинок надійно захищений від опадів, естетично виглядає, завдяки матовому або глянсове покриття, яке імітує красиву оздоблення - дерево, цегляну кладку, камінь і т. Д.

керамогранит
Когда говорят о керамограните, как материал для обшивки стен здания, то чаще всего имеется в виду построение вентилируемого фасада.  Это система, которая включает в себя и утеплительную, и отделочную части.  Она защищает дом от всех негативных воздействий, создает звуковой и тепловой барьер.

За рахунок відстані між плитами керамограніта і утеплюючим шаром відбувається природна вентиляція, охороняє будинок від утворення конденсату, який здатний з часом зруйнувати будівлю. Вентильований зазор дорівнює 60-150 мм. Щоб повітря вільно проходив під плитами, до нижньої і верхньої частини обшивки робляться спеціальні отвори.

Плити з керамограніта кріпляться до каркаса саморезами, заклепками, клямерами - це відкритий монтаж, більш дешевий, але менш естетичний. Закритий монтаж передбачає використання спеціального клею.

Вартість такої облицювання висока, але вентильований фасад дуже естетичний, оскільки гамма кольорів, різноманітна текстура і розміри плит керамограніта дозволяють створювати неповторний архітектурний вигляд будівлі. Про міцності такого фасаду і захисту будинку говорити не доводиться, керамограніт - високонадійний матеріал, який буде служити десятки років.

Інші статті
  • Гідроізоляція фундаменту
    Гідроізоляція фундаменту
    Гідроізоляція фундаменту своїми руками, дуже важливий і трудомісткий процес, без гідроізоляції фундаменту, не повинно бути побудовано, ні вдома. Гідроізоляція захистить ваш будинок від всіх природних стихій.
    Читати
  • Як вирівняти підлогу в квартирі
    Як вирівняти підлогу в квартирі
    Рівна підлога спрощує завдання по укладанню будь-якого декоративного покриття і забезпечує довгий термін його служби.
    Читати
Контакти
+380 (68) 936-40-74
Київ, Україна
ТВОРЧІСТЬ.КИЇВ
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0017:00
  • Вівторок
    09:0012:00
  • Середа
    09:0017:00
  • Четвер
    09:0017:00
  • Пʼятниця
    09:0015:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner