Кошик
349 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

ТВОРЧІСТЬ.КИЇВ Творіть ремонт з НАМИ

Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаменту

Для початку давайте розберемося, що таке гідроізоляція фундаменту, види ізоляції існують, і для чого вона взагалі потрібна.

Гідроізоляція фундаменту, це захист основи вашого будинку. За допомогою даної технології, ми запобігаємо пряме впливу природних сил на основу вашого будинку.

Ось деякі сили впливають на фундамент
а) заляганням грунтових вод;
б) Ступінь промерзання грунту;
в) Рухомість ґрунтових мас;
Всі ці сили впливають на руйнування фундаменту, ну в даній статті, найбільше нас хвилює, залягання грунтових вод, саме від їх впливу, ми будемо рятуватися за допомогою гідроізоляції.

Переходимо до другого пункту, види гідроізоляції бувають.

види гідроізоляції
а) Анти фільтраційна
б) Антикорозійна
Анти фільтраційна гідроізоляція застосовується у разі, якщо існує висока опорна навантаження і високий показник вологості грунту. Взагалі даний тип ізоляції, використовують на великих об'єктах і для простого будинку або невеликого будинку в ньому немає необхідності. Цей вид гідроізоляції, здійснюють тільки кваліфіковані фахівці з великим досвідом, тому що в цьому випадку потрібно, провести роботи по формуванню рельєфу і дренування грунту.

Антикорозійна гідроізоляція, цей вид зараз використовують найчастіше, і я майже впевнений що вам потрібен саме він, також до нього можливе застосування різних модифікацій.

Є кілька видів влаштування такої гідроізоляції:

а) Вертикальна
б) Горизонтальна
Вертикальна гідроізоляція, пристрої такого виду, проводиться від початку самого фундаменту (підошви), закінчуючи верхньою точкою цоколя. На вертикальну гідроізоляцію, потрібна більша кількість часу і сил. Також дуже важливо правильно вибрати гідроізоляційний матеріал, з потрібної вам ступеня вологостійкості. Не забудьте, про дренажну систему, для її пристрою я раджу вам використовувати бітумну мастику, цей матеріал має високий відсоток ізоляції, оскільки використовується в рідкому стані. Єдине зауваження з цього матеріалу, при його плавленні виділяються отруйні пари, так що користуйтеся спеціальними засобами захисту (респіраторами) .Горизонтальна гідроізоляція - це ізоляція, між грунтом і фундаментом і стіною і фундаментом. В цьому випадку, найчастіше використовують кілька шарів руберойду ув'язнених по горизонталі.

Для того щоб вам було зрозуміліше, ось ілюстрація, на якій показано де вертикальна, а де горизонтальна гідроізоляція.

Технологія влаштування вертикальної гідроізоляції
Перед тим, як почати пристрій, гідроізоляція фундаменту своїми руками, ви повинні визначитися який спосіб нанесення ви виберете:

а) Комбінований
б) Обклеєний
в) Фарбувальний
Вибір даного виду часто залежить від% вологості грунту, так що будьте дуже уважні.

Після того як ви визначилися з типом нанесення переходимо до справи. На фундаменті з усіх боків, необхідно видалити всі нерівності і шорсткості. Місця, де є заглибленості, потрібно добре заштукатурити, а шорсткості можна зняти за допомогою спеціального скребка. Якщо у вашому випадку фундамент зроблений з бетонних блоків, шви між блоками, потрібно замазати, штукатурної гідроізоляцією.

Фарбувальний метод нанесення гідроізоляції
Саме цей метод використовують найчастіше для цього беруть бітумну мастику і ретельно в 2 шару наносять гідроізоляцію, після поверх шару гідроізоляції, необхідно нанести водовідштовхувальним просоченням. За міма бітуму, є велика кількість різних видів мастик, про них можна дізнатися в будь-якому будівельному магазині з цього я їх описувати не стану, так як вони виконують одну і ту ж роль.

Обклеєний метод нанесення гідроізоляції
У цьому випадку використовуються такі матеріали як руберойд чи изоепласт, все описувати не стану як вже говорив вище, у магазинах їх безліч. Щоб закріпити такий матеріал, використовують спеціальні пальники, з допомогою їх розігрівають листи руберойду і закріплюють на потрібну нам площа.

Що таке вертикальна гідроізоляція, я думаю ви зрозуміли, давайте переходити до горизонтальної.

Технология устройства горизонтальной гидроизоляции.
Горизонтальная гидроизоляция фундамента своими руками, воспроизводится на много легче, т.к площадь объема меньше, и сам ход работ проще.

Чтобы осуществить гидроизоляцию данного типа, достаточно перед закладкой фундамента, в вырытом котловане, по всему периметру, выложить пару слоев рубероида, после залить сам фундамент, но это еще не все.  Также двойной слой гидроизоляции, необходимо выложить на стыке между цоколем и несущей стеной.  Так же не забудьте о дренажную систему, ее я опишу в следующей статье.

Таким чином здійснюється гідроізоляція фундаменту, будьте уважні і у вас не виникне непередбачених проблем.

Інші статті
Контакти
+380 (68) 936-40-74
Київ, Україна
ТВОРЧІСТЬ.КИЇВ
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0017:00
 • Вівторок
  09:0015:00
 • Середа
  09:0017:00
 • Четвер
  09:0017:00
 • Пʼятниця
  09:0015:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner