Є кілька різновидів гранули пінопласту, або як його ще називають — кулька, крихта, дроблянка, вторинка.
-
Спінена гранула пінопласту — отримана методом спінювання полістиролу. Являє собою цільні кульки пінопласту, з яких надалі роблять пінопласт.
-
Дроблений пінопласт — це матеріал отриманий методом дроблення з чистих виробничих відходів нашого пінопласту. Являє собою 70-80% окремої суцільної кульки, і 20-30% відповідно грудочки по 3-5 кульок скріплених разом, фракцією до 5 мм.
Гранула пінопласту (пінополістиролу) або подрібнення найчастіше застосовується для:
-
Виробництва полістиролбетону (пінополістиролбетон). Методом додавання дробленого пінопласту до бетону.
-
Вироби безкаркасних м'яких меблів. Крісло мішок, крісло груша, крісло м'яч, безкаркасні дивани та інше.
-
Утеплення методом засипки в порожнині. Наприклад, у між цегляний мур або міжповерхові перекриття.
-
Наповнення для понтонів. Для заповнення порожнин у понтах.
-
В очисних конструкціях і спорудах. Як абсорбент, для очищення стічних та інших вод.
-
Імітація снігу. Штучний сніг використовують під час проведення різних заходів, зокрема під час знімання відеоматеріалів.
В Останнім часом перший варіант, а саме виробництво полістиролбетону, заслуговує на особливу увагу. Так, як почав користуватися дуже великою популярністю і в нашій країні.
Ця марка пінопласту є однією з найпоширеніших і найпопулярніших. Пінопласт марки ПСБ-С-25 найчастіше застосовують під час зовнішнього утеплення фасадів будівель мокрим методом, тобто під штукатурку. Також його застосовують під час утеплення лоджів, балконів, стін, підлог у житлових приміщеннях під армоване стягування, дахів, під час виробництва сендвіч-панелей, будівельних вагончиків тощо.
Один із найпоширеніших теплоізоляційних матеріалів у будівництві є пінопласт або пенополистирол ще його називають — ППС, спінений полістирол, пінополістирольні плити. Своєю популярністю пінополістирол зобов'язаний чудовим теплоізоляційним і звукоізоляційним властивостям.
Пенополистирол — це утеплювальний матеріал, він складається на 98% з повітря та за своїми теплоізоляційними властивостями, не поступається мінеральній ваті та іншим утеплювачам, водночас він легший за мінеральну вити вчетверо.
У будівництві пінополістирол використовують для утеплення, фасадів, перегородок, дахів, лоджів, балконів і міжповерхових перекриттів, також пінопласт використовується й під армоване стягування. Для малоповерхового будівництва пінополістирол незамінний для утеплення стін — це один з основних методів фасадного утеплення. Він зручний для зведення, у побутових умовах, звукоізолювальних перегородок навіть без залучення фахівців. Щільність важлива властивість пінополістиролу, вона залежить від ступеня плавлення гранул. Найбільш поширений пінополістирол зі щільністю 15, 25 і 35 кг/м3. Аркуші пінополістиролу нарізають у плити різною товщиною, від 20 до 100 мм.
Такі вади пінополістиролу, як крихкість і за перебігом часу порушення внутрішніх зв'язків за правильної технології будівництва можна зменшити. А основні переваги пінопласту — легкість, теплоізоляційність, ціна роблять пінополістирол безальтернативним у промисловому та житловому будівництві. Важливим аргументом у виборі пінополістиролу як утеплювач є його вартість, оскільки пінопласт належить до класу недорогих утеплювачів і купити пінополістирол не становитиме жодних труднощів.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Форма поставки матеріалу | Кульки |
Теплопровідність | 0.037 Вт/мК |
Упаковка | Мішок |
- Ціна: 500 ₴/мішок