Корзина
278 отзывов
Надежный продавец Prom.ua

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
ТВОРЧЕСТВО.КИЕВ Творите ремонт с НАМИ

Гипсокартон

Гипсокартонные плиты

На сегодняшний день, наверно, самый популярный строительный материал. Популярность вполне понятна и обоснована. Работать с гипсокартонными плитами легче и удобнее чем с мокрыми штукатурками. Так же одним из плюсов гипсокартона, является то что с его помощью можно легко и быстро построить фальш-стену или любую другую конструкцию и при этом форма, размеры и вид конструкции ограничен только фантазией мастера. Если говорить о том что гипсокартон самый популярный строительный материал, то среди гипсокартона самый популярный гипсокартон Knauf. Knauf немецкий бренд отличающийся безупречным качеством своей продукции и нормальной ценовой политикой. Разместив производство гипсокартонных плит на территории Украины компания Knauf значительно удешевила их стоимость для нашего рынка, за счёт отсутствия дорогостоящей транспортировки в нашу страну. Однако качество осталось таким же высоким, так как на заводе используется немецкое оборудование и немецкие технологии.

Для получения качественного результата, важна не только как товар произведён но и как он хранится. На первый взгляд в хранении гипсокартона нет ничего сложного, он не требует поддержания плюсовой температуры, однако всегда есть нюансы. На наших складах придерживаются всех требований для его хранения. Важно соблюдать влажность в помещении, которая не должна превышать 70%. Гипсокартон должен храниться на подставках, не допускается его хранение прямо на полу. Так же важна аккуратность с которой относятся грузчики и кладовщики при погрузке и выгрузке.

Гіпсокартонні плити

На сьогоднішній день, напевно, самий популярний будівельний матеріал. Популярність цілком зрозуміла і обґрунтована. Працювати з гіпсокартонними плитами легше і зручніше ніж з мокрими штукатурками. Так само одним з плюсів гіпсокартону є те, що з його допомогою можна легко і швидко побудувати фальш-стіну або будь-яку іншу конструкцію і при цьому форма, розміри та вигляд конструкції обмежений лише фантазією майстра. Якщо говорити про те що гіпсокартон самий популярний будівельний матеріал, то серед гіпсокартону найпопулярніший гіпсокартон Knauf. Knauf німецький бренд відрізняється бездоганною якістю своєї продукції і нормальної цінової політикою. Розмістивши виробництво гіпсокартонних плит на території України компанія Knauf значно здешевила їх вартість для нашого ринку, за рахунок відсутності дорогої транспортування в нашу країну. Однак якість залишилося таким же високим, так як на заводі використовується німецьке обладнання та німецькі технології.

Для отримання якісного результату, важлива не тільки як товар вироблений але і як він зберігається. На перший погляд у зберіганні гіпсокартону немає нічого складного, він не потребує підтримки плюсової температури, однак завжди є нюанси. На наших складах дотримуються всіх вимог для його зберігання. Важливо дотримуватися вологість у приміщенні, яка не повинна перевищувати 70%. Гіпсокартон повинен зберігатися на підставках, не допускається його зберігання прямо на підлозі. Так само важлива акуратність з якої відносяться вантажники і комірники при навантаженні і вивантаженні.

Гіпоскартон розміри
Основою гіпсокартону є такий природний матеріал, як гіпс. Він відрізняється підвищеним рівнем повітрообміну. Якщо говорити простими словами, матеріал відмінно пропускає повітря крізь свою структуру. За допомогою гіпсу можна створити ідеальний рівень вологості усередині приміщення. У ГКЛ є маса вагомих переваг, які вигідно відрізняють його від інших різновидів будматеріалів. Він безпечний для здоров'я людини, а різкі запахи відсутні. Він буває стіновий, стельовий, вологостійкий, арочний,

В даному виді матеріалу гіпс грає роль серцевини. З двох сторін він захищений щільним картоном. Саме тому лист стає більш міцним, а його поверхня відрізняється ідеальною гладкістю.

Унікальні якості конструкції з гіпсокартону стали причиною її популярності. Ви зможете наносити шпалери з будь-якого матеріалу на її поверхню. Також гіпсокартон можна фарбувати або ж штукатурити. Ви з легкістю проведете монтаж керамічної плитки на такий вид поверхні.

На сучасному ринку можна знайти ГКЛ Кнауф декількох видів. Розміри матеріалу можуть широко варіюватися. Гіпсокартон володіє всіма необхідними характеристиками, які дають можливість використовувати його в різних умовах. Стандартна ширина матеріалу 1,2 метра, а висота – 2 метри, 2,5 метра або 3 метри.

Гіпсокартон Knauf
Гіпсокартон – це матеріал, який широко використовують в процесі проведення ремонтних робіт. Він повинен відповідати певним правилам і вимогам, які до нього пред'явлені. Новинкою на ринку будматеріалів є гіпсокартон вологостійкий Knauf , який підходить не тільки для створення підвісних стель і оформлення стін, але і для зведення досить міцних перегородок.

Листи даного вологостійкого гіпсокартону мають прямокутну форму.Складається матеріал з декількох шарів досить міцного картону.  Присутній і прошарок, яка виконана з гіпсового тесту і різних добавок.  Кромки, які розташовані з боків, зафальцованими краями картону.

У вологостійкому гіпсокартоні є ще один дуже важливий елемент.  Це картон для облицювання, який прикріплюється до сердечника за допомогою спеціальних добавок, що відрізняються клейкими властивостями.  Картон використовується в ролі армуючої основи.  Також він може стати чудовою базою для нанесення того оздоблювального матеріалу, на користь якого ви зробили вибір.

Гіпсокартон вважається екологічно чистим, тому що він не виділяє в повітря шкідливі компоненти.  Саме тому гіпсокартон вологостійкий Knauf можна використовувати його для проведення ремонтних робіт в житлових приміщеннях.  Цей матеріал має безліч відзнак від звичайного гіпсокартону, адже в процесі його виготовлення були використані інші технології.

Різновиди гіпсокартону Knauf

1. Гіпсокартон ГКЛ Кнауф 9,5 мм Стельовий

Гіпсокартон (ГКЛ) 9,5 мм -є композитним матеріалом, що володіє формою листів, які фанеровані картоном, а в якості основи в них використовується гіпс. По фізичним і гігієнічним властивостям даний будівельний матеріал чудово підійде для використання в житлових приміщеннях, де є необхідність у розрахунку освітленості. Гіспокартонних є чистий з екологічної точки зору, а в його структурі відсутні токсичні компоненти.

Гіпсокартон здатний «дихати», тобто віддавати вологу в той час, коли в повітрі її не вистачає, а також поглинати її, коли вона знаходиться в надлишку в навколишньому повітрі. Така якість є дуже важливим для матеріалу, тому що він нерідко використовується усередині приміщення. Гіпсокартонні стіни чудово дихають, що створює оптимальний мікроклімат в приміщенні, тим самим створюючи максимально комфортну атмосферу.
Гіпсокартон в будівництві використовується для різних типів робіт. Існують також і водостійкі, а також вогнестійкі гіпсокартонні листи, які володіють посиленими властивостями. Такі листи можуть використовуватися для обробки ванних кімнат, туалетів, а також кухонь. Міцність таких плит дуже висока.

Основні переваги:

 • Високоміцні
 • Еластичні
 • Виготовлені з екологічно чистої сировини
 • Відрізняються низьким рівнем водопоглинання
 • Стійкі до утворення цвілі і грибків
 • Здатні протистояти відкритого полум'я
 • Перешкоджають розвитку «мокрих» процесів
 • Не змінюють свої характеристики з плином років
 • Прості в монтажі
 • Довговічні

 

Фильтры
Диапазон цен, грн.
Длина, мм
Ширина, мм
Толщина, мм
Наличие
Страна производитель
Вид гипсокартонного листа  
Вид кромки  
Производители
Контакты
+380689364074
+380689364074
УкраинаКиев
ТВОРЧЕСТВО.КИЕВ
Александра
График работы
 • Понедельник
  08:3017:00
 • Вторник
  08:3017:00
 • Среда
  08:3017:00
 • Четверг
  08:3017:00
 • Пятница
  08:3015:00
 • Суббота
  Выходной
 • Воскресенье
  Выходной