Кошик
351 відгук

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

ТВОРЧІСТЬ.КИЇВ Творіть ремонт з НАМИ

Готові шпаклівки

При оздоблювальних роботах стіни в житлових будинках декорують різними способами, але у будь-якому випадку, потрібно самим ретельним чином підготувати для цього підставу з допомогою шпатлюющих сумішей. Найякіснішими з них заслужено вважаються готові шпаклівки. Це не голослівне твердження — зазвичай готову шпаклівку виробляють на підприємствах, що виготовляють вихідні компоненти, оснащених спеціальним устаткуванням.

Готові шпаклівки

Завдяки цьому, а також, точності технологічного процесу виходить готова шпаклівка високої якості з консистенцією однорідного крему. Її дуже легко використовувати, наносячи на поверхню, роблячи її ідеально рівною і гладкою.

Готова шпаклівка

Особливості та види готової шпаклівки
На будівельному майданчику вам залишиться тільки розмішати готову шпаклівку у відрі, в якому вона поставляється, і, при необхідності (в окремих випадках), додати трохи води. Застосовуючи готову суміш, ви отримуєте бонус економите час і зусилля. Ще до переваг можна віднести:

 • зручну розфасовку від 0,3 до 30 кг;
 • відсутність при ремонті пилу і зайвих забруднень;
 • відмінну наносимость на стіни за допомогою вакуумного обладнання;
 • якісне покриття швів, кутів;
 • легке шліфування, в тому числі, механічним способом;
 • підвищену продуктивність.

Готова шпаклівка залежно від свого призначення поділяється на декілька видів:

 • вирівнювальна;
 • фінішна;
 • універсальна;
 • спеціалізована, наприклад, для дерев'дерев'яних поверхонь.

За своїм складом шпаклівки бувають цементні, гіпсові, полімерні. Всі вони мають свою сферу застосування:

Різновиди шпаклівок

1. Готова шпаклівка з додаванням цементу міцна і довговічна, з відмінною стійкістю до вологи, до жорстких атмосферних впливів. При цьому стіни, вирівняні готової цементною шпаклівкою, «дихають». Ви зможете закрити цієї шпаклівкою великі дефекти поверхні, застосувавши її для бетонних і цегляних стін, для внутрішніх і зовнішніх робіт.

2. Готова гіпсова шпаклівка застосовується в якості стартової, так і фінішної обробки стін, а також для закладення невеликих вад, стиків. Добре лягає на гіпсокартон, цемент, гіпсоволокно. Оскільки готова шпаклівка гіпсова вологостійка та паропроникна, ви зможете застосувати її для внутрішніх робіт у ванній кімнаті, санвузлі, кухні. Досить висока швидкість схоплювання змушує працювати швидко.

Акрилова готова шпаклівка

3. Акрилова готова шпаклівка також застосовується всередині будівель і зовні. І якщо ви вирішили використовувати її для фасадної обробки, то необхідно виконувати наступне покриття грунтовкою і захистити ці шарі будь призначеними для вуличних робіт матеріалами: плиткою, сайдингом, фарбою і так далі. Акрилова шпаклівка еластична, наноситися шаром до 3 мм без утворення потьоків, не дає усадки, не тріскається. Чудово зчіплюється з штукатурними стінами або прямо з цеглою і бетоном. Це екологічно чистий і нешкідливий продукт, до того ж, вогнетривкий. Для фінішної обробки акрилову шпаклівку також можна застосовувати. Раджу зберігати її при плюсовій температури, як втім, і використовувати для шпаклівки фасаду, оскільки при заморожуванні вона втрачає еластичності.

Латексна шпаклівка 

4. Латексна готова шпаклівка в основному застосовується для робіт в приміщеннях з підвищеною вологістю. Всередині будівель немає поверхонь, з якими б вона була несумісна. Для латексної шпаклівки характерно відсутність запаху, легке нанесення і розподіл по поверхні — вона може розтягуватися до кулі в 1 мм. Так само, як і акрилова шпаклівка, вона може можуть застосовуватися для фасадної обробки, альо з захистом від погодних факторів. На відміну від акрилової шпаклівки, вона не змінює свої властивості при короткочасному заморожуванні. Матеріал не тріскається, не піддається усадці, але володіє низькою паропроникністю. Після роботи бажано відразу ж очистити поверхню підлоги та інші забруднені поверхні від латексної шпаклівки, оскільки після засихання це буде зробити непросто.

Масляно-клейова шпаклівка

5. Основою для покриття стін лакофарбовими матеріалами служити готова масляно-клейова шпаклівка на оліфі. Це недорогий матеріал для будь-яких поверхонь, утворює рівний шар з хорошою адгезією, міцністю, альо екологічним він не вважається. Після висихання готова масляно-клейова шпаклівка відмінно шліфується, однак, не володіє властивістю вологостійкості. Не раджу використовувати під наклейку шпалер. Застосовується в приміщеннях з нормальною вологістю, як для вирівнювання стін, так і для виправлення дрібних (до 2-3 мм) дефектів.

Шпаклівка на основі ПВА. 

6. Під шпалери підходить готова шпаклівка на основі ПВА. Вона застосовується у внутрішніх приміщеннях з сухим і вологим мікрокліматом. Володіє фунгіцидними і противоплесневими властивостями, а також характерним запахом, властивим поливинилацетату. Шпаклівка на основі ПВХ чудово вирівнює поверхню, легко шліфується. Розфасовується у невелику тару для зручності споживання.

7. Готова шпаклівка по дереву — суміш, призначений для вирівнювання будь-яких дефектів дерев'яної поверхні: сколів, мікротріщин, вм'ятин при підготовці до фінішної обробки. Критерії вибору шпаклівки по дереву: маса повинна бути пластичною (легко вирівнюватися шпателем), швидковисихаючої, з високим ступенем адгезії, екологічною.

Поради щодо вибору готової шпаклівки:
вибираючи шпаклівку для обробки стін, не використовуйте суміш «економ сегменту». Як правило, — це матеріали нижчої якості, менш довговічні, їх витрата більше в рази. Тому ваша економія вийде вельми сумнівною;
заощадити ви зможете на придбання ємностей і міксера для приготування сухої суміші, якщо придбаєте готову шпаклівку;
купуючи готову суміш, вибирайте "шпаклівку для внутрішніх робіт", тоді, працюючи усередині будинку, ви будете впевнені в екологічній чистоті і безпеки матеріалу для здоров'я членів сім'ї;
щоб при купівлі упевнитися у збереження властивостей готової шпаклівки, подивіться, чи не закінчився термін придатності;
вибирайте готову шпаклівку відомих марок зарубіжних і вітчизняних;
якщо на поверхні стін є перепаді, щілини в гіпсокартоне, або якісь тріщини та відчини, то використовуйте спочатку стартову готову шпаклівку досить товстим шаром (від 0,5 до 1,5 см), а після висихання — фінішну, яка прибере всі дрібні тріщини, стіна буде ідеально гладкою;
шпаклювання швів між гіпсокартонними плитами або елементами іншого матеріалу проводите зверху вниз, як би вдавлюючи суміш, при цьому, не економте матеріал. При висиханні розчин має властивості стискатися, тому, краще нанести товстий шар, а після висихання видалити надлишки;

Шпаклівки на гіпсокартонні

І основна порада — працюйте акуратно і неквапливо, отримуючи в результаті рівні, що радують око поверхні довговічні в експлуатації.

Придбати готову шпаклівку від європейських і українських виробників можна зручно і просто в нашому інтернет-магазині будматеріалів. Тут ви знайдете акрилову фінішну шпаклівку для внутрішніх робіт — Ceresit, латексну шпаклівку універсальну і фінішну тонкодисперсійну для приміщень з нормальною вологістю — шпаклівку Sheetrock, готову шпаклівку для вирівнювання та фінішної обробки «Ветоніт», шпаклівку по дереву  і ще багато якісніх оздоблювальних матеріалів.

 

Як розрахувати витрати шпаклівки?

Нерівні поверхні, тріщини, відколи, діри і т. п.  - те, з чим стикається практично кожна людина, яка затіяв ремонтні роботи в приміщенні.  Для того, щоб виправити такі дефекти, використовується шпаклівка.  Вона підходить для вирівнювання як бетонних, так і дерев'яних поверхонь, як гіпсокартону, так і заштукатурені стін.  Однак є один нюанс: щоб робота була зроблена якісно,  потрібно не помилитися з вибором виду шпаклівки та її правильного кількості.  Особливо важливо провести правильний розрахунок, якщо ремонт здійснюється не господарем, а найманими робітниками.

шпатель
Особливості шпаклівки і штукатурки

Багатьох недосвідчених «ремонтників» часто цікавить питання: «Чим штукатурка відрізняється від шпаклівки?».  Принципових відмінностей немає, але є особливості, які важливо враховувати при фінішній обробці.
штукатурка і шпаклівка
що це?
будівельна суміш


в склад штукатурки та шпаклівки можуть входити:

 • пісок;
 • цемент;
 • пластифікатори (наповнювачі)


ДОВІДКА: Пластифікатори - спеціальні речовини, які надають розчину тягучість, пластичність і рухливість

наповнювачі більшого розміру входять в штукатурку:

 • пінополістирол;
 • керамзітова крихта;
 • тирса;
 • піноскло тощо.


дрібніші наповнювачі:

 • гіпс (використовується тільки всередині приміщення для вирівнювання стін і стель)
 • цемент (використовується при роботах як в будівлі, так і на вулиці);
 • акрил (для додання поверхням глянсового вигляду) і ін.


структура штукатурки:
більш зерниста за рахунок великого мінерального наповнювача

структура шпаклівки більш однорідна

і штукатурка і шпаклівка використовуються для вирівнювання поверхні.

штукатурка використовується для

 • приведення до одного рівня кривих стін;
 • ліквідація завалів


шпаклівка використовується для усунення несуттєвих дефектів:

 • тріщини;
 • шві і стіки;
 • вибоїни;
 • подряпини і тощо

Виходячи з даних наведеної таблиці, стає зрозумілим, в чому відмінність двох будівельних сумішей.  Штукатурка годиться для ремонтних робіт, які передбачають нанесення більш 1 см розчину для вирівнювання.  Шпаклівка ж годиться для більш дрібних нерівностей і пошкоджень на стінах.

Штукатурка стін


ДОВІДКА: Штукатурка за ціною обходиться набагато дешевше, ніж шпаклівка.  При цьому вона набагато міцніша шпаклівки і накладається більш товстим шаром.


Норма витрати шпаклівки за штукатурці на 1 м2

Штукатурка і шпаклювання - основні операції, які готують поверхню до наклеювання шпалер або фарбування.  Загальна схема роботи виглядає наступним чином:

 • оштукатурювання;
 • шпаклювання;
 • шліфування;
 • покриття фарбою / нанесення шпалер.


Таким чином, шпаклівка є фінішної підготовчою маніпуляцією.

Попередньо оштукатурена стіна не повинна мати сильних дефектів.  Шпаклівка наноситься шаром, що не перевищує 1 см. Загальний шар покриття не повинен перевищувати 3 см, інакше є ризик, що нанесені матеріали потріскаються і обсипаючи.

Якщо стіна гладка, то нанесення шпаклювальною суміші товщиною 1-2 мм досить.  В такому випадку витрата шпаклівки по штукатурці на 1 м2 дорівнює від 800 до 900 г на м2.  Однак при наявності тріщин, сколів та інших нерівностей, витрата збільшується до 10 разів.


Фактори, що впливають на витрати матеріалу

Очевидно, що чим більше поверхня, яку необхідно шпаклювати, тим більше знадобиться будівельного матеріалу.  Як правило, виробники вказують на товар витрата шпаклівки на 1 м2.  Але потрібно ставитися до цього критично, тому що:

 • вказівка  є приблизними;
 • площа роботи далеко не єдиний фактор, що впливає на необхідну кількість і витрата.


Що ще потрібно враховувати?

Якість поверхні.  Наявність мікротріщин, шорсткостей і подряпин, їх глибина, початкова кривизна.  Чим краще і рівніше підстава, тим менше потрібно будівельної суміші.
Матеріал підстави.
Місце шпаклювальних робіт і вірний вибір суміші.  Якщо приміщення вологе, або виробляються зовнішні роботи, то використовується шпаклівка на основі цементу.  Вона наноситься товстим шаром, тому її потрібно більше, ніж гіпсової.  Остання використовується тільки в сухих і теплих місцях.  Причому можна знайти шпаклювальну суміш, яка вже готова до роботи (не треба розводити).  Витрата такої суміші менше, але ціна дорожче.
Кваліфікація і досвід працівника.  Професіоналу потрібно менше кількості матеріалу для роботи.
Кінцевий результат, до якого ви прагнете: шпалери, фарбування, побілка і ін.
Тип шпаклювального матеріалу.  

На сьогоднішній день розрізняють:

 • універсальну;
 • стартову;
 • фінішну.


Підготовчі роботи

Щоб по закінченню виконання шпаклювальних робіт вийшов якісний результат, необхідно ретельно підготуватися до цього процесу.

Підготовка підстави (стелю або стіна):

 • має бути міцним;
 • сухим;
 • чистим;
 • без відшарувань.


Необхідно очистити від бруду, нальоту, залишків штукатурки, шпалер, пухкостей, маслянистих вкраплень і т.д.

Стіна або стеля не повинні бути вологими, промерзлими.  Перед шпаклюванням потрібно обов'язково просушити підставу.

Підготовка робочого місця.  Так як процес вирівнювання стін - курна і брудна робота, необхідно:

 • застелити підлогу газетами або спеціальною плівкою,
 • предмети декору, меблі краще прибрати, якщо немає можливості, то також накрити плівкою (вона продається в магазині).


Підготовка інструментів.  Знадобиться дриль зі спеціальною насадкою (або те, чим ви будете заважати суху суміш вручну), шпателі, ємність для складу і рівень (якщо має бути робота з вирівнювання стін / стелі).  Всі пристрої повинні бути чистими і сухими.Інструмент потрібно добре помити відразу після використання, інакше потім він може відправитися лише у відро для сміття.

Підготовка будівельного суміші (про це детальніше читайте далі).


Стартова шпаклівка - витрата на 1 м2

"Старт" використовується в якості базового первинного шару, який є проміжним між фінішним складом і штукатуркою.  Використання "старту" направлено на вирівнювання поверхні і усунення видимих  пошкоджень: дірки, відколи, тріщини.

Даний вид будівельний суміші має грубий вигляд, тому що до складу найчастіше додається гіпс або вапно.  Через це суттєво збільшується її витрата.

шпаклівка стін
В середньому витрата стартовою шпаклівки коливається від 1 до 1,4 кг на один м2 при нанесенні прошарку в милиметра.  Зазвичай 30 кг (1 мішок) вистачає для проведення робіт в кімнаті площею 20 м2.

УВАГА: Якщо стіни в поганому стані, криві і з дефектами, то витрата шпаклівки сильно збільшується.  Наприклад, при накладенні суміші шаром 5 мм, її споживання збільшується до 4-8 кг на м2.


Особливості по витраті стартовою шпаклівки
В інструкції до будь-якої будівельної суміші вказані мінімальна і максимальна товщина шару.  Стартовий склад, як правило, наноситься не товще 5-10 мм.  Інакше високий ризик, що шпаклівка піде тріщинами і почне відпадати.

приклади:

Назва


Розрахункова товщина (в мм)


Необхідна кількість складу на 1 м2

Knauf HP Start
від 10 до 30
7,5 кг прошарком 10 мм

Ceresit CT 29
від 2 до 20
1,8 кг прошарком 1 мм

Polimin ШГ-11
від 3 до 10
1,05 кг прошарком 1 мм

SATYN PW-01
до 8
1,3 кг прошарком 1 мм

Для того, щоб скоротити витрати на будівельну суміш, можна заздалегідь вивчити поверхню і при необхідності нанести штукатурку на нерівні і старі стіни.
Універсальна шпаклівка - витрата на 1 м2

Універсальна шпаклівка - склад, який може виконуватися кілька функцій:
старту;
фінішу;
в роботах, що вимагають шпаклювання в кілька шарів, замінює і старт, і фініш одночасно шляхом кількаразового нанесення.

Такий вид будівельної суміші підійде тільки в разі, коли не планується проведення професійних робіт з оздоблення.  Вона підійде для усунення поверхневих недоліків, але при цьому за якістю значно успует старту і фінішу.

Зазначена різновид складу зазвичай використовується вже на заздалегідь підготовленій вирівняною стіні.  Після її нанесення покриття фінішем не потрібно.  Як правило, універсальна суміш продається в мішках вагою 20 кг, якого вистачає на площу від 15 до 20 м2.  Витрата складу на 1 м2 від 1,2 до 1,5 кг шаром в 1 мм.
Фінішна шпаклівка - витрата на 1 м2
Фінішний склад наноситься безпосередньо перед заключним етапом обробки приміщення.Вона використовується не для усунення дефектів, а для того, щоб зробити структуру поверхні максимально рівною і гладкою.  Витрата у даній суміші набагато нижче, ніж у інших видів шпаклівки.

При обробці стіни / стелі під фарбування без даної будівельної суміші не обійтися.

Фініш, як правило, наноситься на стартову (рідше на універсальну) шпаклівку.  Однак може бути завдано і як перший шар, якщо стіна / стеля відносно рівні і гладкі

Фінішна шпаклівка продається не тільки в формі сухих, але також і у вигляді готових сумішей в відрі (25/17/8 / і менш кг).  Кращий варіант - готова маса, але обійдеться вона дорожча сухий.

Кількість необхідного складу на 1 м2 шаром 1 мм становить від 1 до 1,5 л.

кількість розчину
Поради з приготування розчину шпатлевочной суміші

Якщо ви придбали готову шпаклівку, то її відразу можна наносити на стіну.  А ось суха - вимагає правильного приготування.

Розчин із сухої суміші може бути приготований вручну або з використання електрообладнання.

Правила підготовки складу, якщо використовується електроінструмент:

 • Ємність для розчину повинна бути сухою і чистою.
 • Спочатку заливається вода і тільки потім в неї додається суха суміш.
 • Необхідна співвідношення води і сухої маси потрібно подивитися на упаковці.
 • Готовий склад потрібно залишити настоятися на 15 хвилин, а потім знову перемішати.
 • Якщо для перемішування використовується електричний інструмент, то необхідно використовувати маленьку швидкість обертання.  Інакше готова маса вийде перенасиченої киснем, пористої і крихкою.


Правила підготовки суміші вручну:

 • Ємність для розчину повинна бути сухою і чистою.
 • Спочатку засипається розчин, а потім додається вода.
 • Необхідна співвідношення води і сухої маси потрібно подивитися на упаковці.
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
+380 (68) 936-40-74
Київ, Україна
ТВОРЧІСТЬ.КИЇВ
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0017:00
 • Вівторок
  09:0017:00
 • Середа
  09:0017:00
 • Четвер
  09:0012:00
 • Пʼятниця
  09:0015:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner