Кошик
355 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

ТВОРЧІСТЬ.КИЇВ Творіть ремонт з НАМИ

Який краще вибрати герметик для ванної кімнати

Який краще вибрати герметик для ванної кімнати

В наших квартирах і будинках завжди є приміщення, де вологість повітря підвищена: ванна кімната, басейн, сауна, душова. Це змушує власників ще під час обробно-ремонтних робіт підбирати вологостійкі будівельні матеріали, меблі, а також продумувати герметизацію кімнати та сантехніки, різного роду швів і стиків, фітингів з'єднань труб.

Цілком зрозуміло, що труби повинні бути герметичними, без протікань, а стіни та підлога без цвілі і грибків. Для поверхонь стін у ванній кімнаті, як раніше, так і зараз застосовуються спеціальні затірки, але сьогодні більш привабливими гидроизостричкамы і ущільнювачами є герметики.

Вони являють собою спеціально створений хімічний склад, надійно захищає від вологи. В основному це композиції полімерів з модифікуючими добавками.

Основні різновиди герметиків
Отже, герметики - це пастоподібна еластична маса, що володіє відмінною адгезією з багатьма матеріалами. Їх основою є полімери, найчастіше, кремнійорганічні або полісульфідні каучуки. Сфера застосування герметиків обширна, крім гідроізоляції щілин, швів в приміщенні, вигинів і стиків водопроводів можна заповнювати порожнечі навколо труб опалення, дверних і віконних коробок.

Крім захисту від проникнення вологи герметик виконує ще багато завдань:
забезпечує естетичний вигляд в місцях з'єднань та швів;
запобігає витіканню води, газів, інших небезпечних речовин;
бореться з корозією в місцях нанесення герметика;
забезпечує стійкість з'єднання і сприяє спрощенню конструкції.
Будь-які проміжки у ванній кімнаті

Щоб не розгубитися при вигляді безлічі тюбиків і балончиків з герметиком, давайте підготуємося до купівлі і визначимося, який з них краще для ванної кімнати і інших вологих приміщень. Вибирати доведеться з таких герметиків:
силіконові;
акрилові;
поліуретанові.
У всі види герметиків можуть бути введені додаткові компоненти, але не більше 10%, щоб не знизити властивості ізоляції та прилипання. Ці добавки змінюються властивості герметика, наприклад
фунгіциди нейтралізують бактерії і цвіль, не дають їм поширюватися;
фарбувальні речовини надають потрібний відтінок;
наповнювачі та розширювачі допомагають заповнювати широкі шви;
каучук призначений для пластифікації (замінює силікон) і т. д.

силіконові герметики
Я не помилюся, якщо назву силіконові герметики найпопулярнішими на сьогодні, незважаючи на їх низьку ціну. Вони підкорили своєю довговічністю, вологостійкістю, відмінною адгезією з будь-яким матеріалом і покриттям стійко переносять перепади температур і вплив УФ-випромінювання.

Силіконові герметики можна розділити на два види. Для кераміки, пластику й дерева використовуються кислотні силіконові герметики, що виділяють при полімеризації оцтовий запах. Вони непридатні для обробки металу, поверхня якого може окислюватися. Ціна кислотних герметиків нижче, ніж в нейтральних силіконових герметиків, придатних для всіх поверхонь.

акрилові герметики
Так само, як і силіконові, акрилові герметики довговічні, мають хорошу адгезію з різними поверхнями. Вони еластичні, але в меншій мірі, ніж силіконові, тому використовуються в з'єднаннях, які деформуються при експлуатації.
Ще вони відрізняються від силіконових герметиків тим, що на їх затверділу поверхню можна наносити штукатурку, фарбу, інший обробний матеріал. Не буде проблем при використанні акрилових герметиків і для ізоляції стиків цегляних, дерев'яних або бетонних будівель. Серед акрилових герметиків можна зустріти склади, які не переносять вологу, тому при виборі для ванної кімнати обов'язково запитуйте вологостійкі.

Великий плюс акрилових герметиків в тому, що вони не шкідливі для здоров'я людини, так як не виділяють в повітря токсинів, не мають запаху.

До акрилових герметиків відносяться анаеробні герметики. Що ж означає термін анаеробні?

Спробую пояснити: існують мікроорганізми, які живуть в анаеробних умовах, це значить, без кисню. За аналогією герметики назвали аеробними, оскільки, потрапляючи у вузькі металеві зазори (наприклад, у різьба), вони починають взаємодіяти з киснем. Він витрачається, і атмосфера в оточенні герметика стає безкисневому.

В таких умовах герметик починає працювати, він твердне (при температурі 15-25оС) і утворює міцний водовідштовхувальний полімерний шар, що захищає фітинги від протікань не тільки води, але і газу.

Саме такі герметики нового покоління, які раніше використовували тільки у військовій та ракетобудівної промисловості, ми пропонуємо в нашому магазині будматеріалів. Це італійські анаеробні герметики Pipal Quickspacer сильної (червоний), середньої (синій) і легкої (білий) фіксації. Їх можна використовувати для з'єднання будь-яких матеріалів: чавуну, сталі, латуні, цинку, а також хромованих поверхонь та отриманих гальванічним способом.

Діапазон температур для експлуатації досить широкий: від -50 до + 150 ° С. З таким герметиком всі труби та сантехнічні пристрої будуть надійно захищені від протікання, а ви і ваші сусіди знизу від зайвих хвилювань.

Використовуючи анаеробний, герметик сильної фіксації, ви без праці зробите монтаж самих складних інженерних мереж. Якщо вас цікавить ущільнювач для простих побутових разових робіт, то придбайте комплект «герметик Unipak + Льон», який відмінно герметизує з'єднання і дозволяє згодом здійснювати його регулювання.

поліуретанові герметики
Група ущільнювальних матеріалів з властивостями, що клеять, зберігають тривалий час свою еластичність - це поліуретанові герметики, основним компонентом яких є поліуретан. Вони не тільки герметизують, але і склеюють найрізноманітніші матеріали: дерево, пластмасу, метал, бетон, кераміку, камінь. Будівельники швидко оцінили прекрасну адгезію поліуретанових герметиків, і таке міцне склеювання, що місця з'єднання не руйнуються навіть при землетрусі.

поліуретановий герметик
Подібно акриловому складу, поліуретанові ущільнювачі можна покривати лакофарбовими виробами. Недоліком цього виду герметиків є наявність у складі їдких речовин, від яких треба застосовувати засоби захисту: респіратори, рукавички.

Крім вище названих основних герметиків ще бувають об'єднані, наприклад, акрилово-силіконові. Вони знайшли своє застосування не лише у вологих приміщеннях, але і в герметизації виробів з скла, таких, як акваріуми.

Підводячи підсумки, хочу дати декілька порад з вибору:

віддавайте перевагу виробникам з серйозною репутацією, таким, як Unipak (Данія), німецька компанія Henkel, італійський Pipal, в якості продукту яких можна не сумніватися;
при наявності фінансових коштів вибирайте універсальні силіконові герметики, з ними легко працювати і новачок, герметизируя стики і шви стін і підлоги, з'єднання труб;
краще, якщо в складі герметиків для ванної кімнати будуть міститися фунгіциди, захищаючи від цвілі;
наявність у продажу кольорових герметиків дозволить вам підібрати відтінки в інтер'єр вашої кімнати;
для сантехнічних і металевих конструкцій краще вибирати силіконові герметики без кислоти
для сантехніки з акрилу, природно, використовуються акрилові герметики;
для невеликих щілин і тріщин підходять силіконові герметики, а для широких швів - акрилові;
скориставшись розчинником для фарб, можна прибрати після роботи всі випадкові краплі герметика.

Інші статті
  • Гідроізоляція фундаменту
    Гідроізоляція фундаменту
    Гідроізоляція фундаменту своїми руками, дуже важливий і трудомісткий процес, без гідроізоляції фундаменту, не повинно бути побудовано, ні вдома. Гідроізоляція захистить ваш будинок від всіх природних стихій.
    Читати
  • Як вирівняти підлогу в квартирі
    Як вирівняти підлогу в квартирі
    Рівна підлога спрощує завдання по укладанню будь-якого декоративного покриття і забезпечує довгий термін його служби.
    Читати
Контакти
+380 (68) 936-40-74
Київ, Україна
ТВОРЧІСТЬ.КИЇВ
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0017:00
  • Вівторок
    09:0016:00
  • Середа
    09:0017:00
  • Четвер
    09:0017:00
  • Пʼятниця
    09:0017:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner